Loading...
creme_nuit_clarte_pot50ml_algoblanc_algotherm_farmavitta
0 përshtypje

ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML

Krem nate për fytyrë me njolla. Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C, përmirëson dukshëm lëkurën duke e ushqyer dhe … Lexo më shumë
5 699 lekë njësi
Kodi: 3273819216253
Krem nate për fytyrë me njolla. Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C, përmirëson dukshëm lëkurën duke e ushqyer dhe rikthyer elasticitetin. Eleminon njollat e errëta, skuqjet dhe shenjat e lodhjes. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikohet në fytyrë dhe dekolte pas pastrimit(në mbrëmje).
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu