Loading...
purifying_matifying_fluid_2_algomask_algopure_farmavitta
0 përshtypje

ALGOPURE PURIFYING MATIFYING FLUID 50 ML

Hidraton dhe rregullon tepricën e sebumit të lëkurave të kombinuara dhe të yndyrshme. Me ekstrakte te algave te detit me veprim sebo-rregullues, … Lexo më shumë
4 099 lekë njësi
Kodi: 3273819212118
Hidraton dhe rregullon tepricën e sebumit të lëkurave të kombinuara dhe të yndyrshme. Me ekstrakte te algave te detit me veprim sebo-rregullues, anti-shkëlqyes. Lëkura është e detoksifikuar, e pastruar dhe e matifikuar. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikohet në mëngjes /mbrëmje mbi lëkurë të pastër. Rekomandohet në lëkura të kombinuara dhe të yndyrshme.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Tubet 50 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu