Loading...
comfort_cleansing_emulsion_algotherme_farmavitta
5 5 1 Product
1 përshtypje

ALGOESSENTIAL Comfort Cleansing Emulsion 150 ML

Emulsion pastrues me strukturë inovative 2-në-1. Pastron lëkurën thellë dhe në mënyrë efektive heq edhe përbërjen e papërshkueshme nga uji. … Lexo më shumë
2 199 lekë njësi
Kodi: 3273819210176
Emulsion pastrues me strukturë inovative 2-në-1. Pastron lëkurën thellë dhe në mënyrë efektive heq edhe përbërjen e papërshkueshme nga uji. Me përbërës aktivë të algave të kuqe, algave jeshile të detit, vajit të bajames së ëmbël mbron lëkurën nga agresionet e jashtme, rrit elasticitetin dhe e hidraton atë. Lëkura pastrohet në mënyrë të përsosur, është e butë dhe më rrezatuese. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe zonën e syve. Shplaheni fytyrën me ujë ose me një peshqir të lagur.
Markë:
Algotherm

Specifikime

tub
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-12-06 %+0000:43
me pelqen shume aroma e produktit, delikat ne lekure, duke e lene te pastruar dhe te rigjalleruar
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu