Loading...
algoeclat_oxybooster_serum_kujdesi_per_lekuren_kunder_plakjes_3273819214105
0 përshtypje

ALGOECLAT 3 IN 1 OXYBOOSTER SERUM 30ML

Një teksturë shumë delikate që përthithet mirë nga lëkura. Mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm që e dëmtojnë atë si stresi, lodhja dhe … Lexo më shumë
6 299 lekë njësi
Kodi: 3273819214105
Një teksturë shumë delikate që përthithet mirë nga lëkura. Mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm që e dëmtojnë atë si stresi, lodhja dhe ndotja. Me përmbajtjen e vecantë me Spirulinë Blu e njohur per vetitë e saj antioksiduese dhe rigjeneruese, rrit oksigjenimin e lëkurës dhe e bën atë më rrezatuese. Eleminon rrudhat. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mund të përdoret që në moshën 25 vjec. Me një paketim të vecantë me spraj. Hipoalergjen, pa paraben, pa fenoksietanole. Testuar dermatologjikisht. Përdorimi: Aplikojeni ne fytyre dhe qafe ne mengjes dhe ne mbremje. Algotherm është një laborator i specializuar në algoterapi. Përdor alga dhe përberës aktivë nga deti për të përmbushur nevojat e lëkurës.
Markë:
Algotherm

Specifikime

Flakon 30 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu