Loading...
algoeclat_oxybooster_defense_day_gel_50_ml_kujdesi_per_lekuren_fytyre_kunder_plakjes_3273819214112
0 përshtypje

ALGOECLAT OXYBOOSTER DEFENSE DAY GEL 50ML

Hidraton dhe ushqen në thellësi lëkurën për gjatë gjithë ditës. Mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm që e dëmtojnë atë si stresi, lodh … Lexo më shumë
5 299 lekë njësi
Kodi: 3273819214112
Hidraton dhe ushqen në thellësi lëkurën për gjatë gjithë ditës. Mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm që e dëmtojnë atë si stresi, lodhja dhe ndotja. Me përmbajtjen e vecantë me Spirulinë Blu e njohur për vetitë e saj antioksiduese dhe rigjeneruese, eleminon rrudhat dhe i jep lëkurës shkëlqim. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mund te përdoret që në moshën 25 vjec. Përmban 96% të përbërësve me origjinë natyrore. Hipoalergjen, pa paraben, pa fenoksietanole. Testuar dermatologjikisht. Algotherm është një laborator i specializuar në algoterapi. Përdor alga dhe përbërës aktivë nga deti për të përmbushur nevojat e lëkurës.
Markë:
Algotherm

Specifikime

kuti 50ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu