Loading...
algotime_expert_wrinkle_intensive_filler_15ml_3273819215041
0 përshtypje

Algotime Expert Wrinkle Intensive filler 15ml

Filler qe ushqen dhe mbush ne thellesi me acid hialuronik zonen e rrudhave. Me veprim te fuqishem anti rrudhe fale pranise se algave rrit elasticiteti … Lexo më shumë
5 099 lekë njësi
Kodi: 3273819215041
Filler qe ushqen dhe mbush ne thellesi me acid hialuronik zonen e rrudhave. Me veprim te fuqishem anti rrudhe fale pranise se algave rrit elasticitetin dhe tonusin e lekures. Pa paraben, pa fenoksietanol. Hipoalergjik. Testuar nen kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
Markë:
Algotherm

Specifikime

flakon 15ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu