Loading...
labello_blackberry_9005800271644
0 përshtypje

Labello Blackberry

Balsam per kujdesin e buzeve. Formuluar me vajra natyralë, jo minerale. Me aromën e frutit te manaferres dhe një shkëlqim delikat te bordos. For … Lexo më shumë
270 lekë njësi
Kodi: 9005800271644
Balsam per kujdesin e buzeve. Formuluar me vajra natyralë, jo minerale. Me aromën e frutit te manaferres dhe një shkëlqim delikat te bordos. Formulë unike e pasuruar me pigmente shkëlqyese. Mban buzët tuaja të hidratuara për 24 orë. Testuar klinikisht.
Markë:
Labello

Specifikime

cope x 1
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu