Loading...
restoria_discreet_colour_restoring_shampo_floke_kujdesi_per_lekuren_9313698920101
0 përshtypje

Restoria Discreet Colour Restoring Shampoo 147ml

Shampoja Restoria Discreet rikthen gradualisht dhe butësisht flokët e thinjur në ngjyrë me pamje natyrale. Nuk permban amoniak dhe peroksid, dhe e … Lexo më shumë
1 490 lekë njësi
Kodi: 9313698920101
Shampoja Restoria Discreet rikthen gradualisht dhe butësisht flokët e thinjur në ngjyrë me pamje natyrale. Nuk permban amoniak dhe peroksid, dhe eshte e pasuruar me aloe vera dhe vaj kokosi. Pastron, ushqen dhe hidraton flokët duke i dhene shkëlqim. Perdorimi: Përdoreni si shampo të zakonshme, derisa të arrini rezultatet qe deshironi. Kjo zakonisht zgjat 2-4 javë. Për rezultate më të shpejta, rekomandohet të përdoret çdo ditë. Pasi të keni arritur pamjen tuaj të dëshiruar, mund ta përdorni disa herë në javë për të ruajtur ngjyren.
Markë:
Restoria

Specifikime

Flakon
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu