Loading...
codigel_intimate_moisturizing_gel_125ml_trajtimi_i_lekures_trupi_pastrues_intim_kujdesi_vetjak_8470001514417
0 përshtypje

CODIGEL INTIMATE MOISTURIZING GEL 125ML

Xhel hidratues per zonen intime. Zvogelon thatesine nga nje renie e hidratimit natyrore si pasoje e zvogelimit te niveleve te estrogjenit dhe acarime … Lexo më shumë
1 130 lekë njësi
Kodi: 8470001514417
Xhel hidratues per zonen intime. Zvogelon thatesine nga nje renie e hidratimit natyrore si pasoje e zvogelimit te niveleve te estrogjenit dhe acarimeve nga faktore fizike ose kimike dhe ndryshimit te flores se zakonshme mikrobike. Eleminon acarimet, kruarjen dhe dhimbjet gjate marredhenieve seksuale. Fale perberjes se tij krijon nje shtrese te holle hidratuese ne mukoze, pa lene mbetje ose njolla pas aplikimit. Permban glicerine, glukonolakton me fuqi te larte hidratuese dhe Klorheksidine antibakteriale dhe antseptke. Transparent, pa arome, me baze ujore dhe toleron perdorimin me prezervativ.
Markë:
Unipharma

Specifikime

flakon 125ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu