Loading...
swanson_zinc__c_lozenges_elderberry__echinacia_orange_lemon_60_lozenges_087614117904
0 përshtypje

Swanson Zinc & C Lozenges w/Elderberry & Echinacia Orange/Lemon 60 Lozenges

Shtesë dietike që trajton në mënyrë efektive çdo mungesë zinku. Forcon sistemin imunitar, sekretimin e shumë enzimave dhe përmirëson gjendje … Lexo më shumë
950 lekë njësi
Kodi: 087614117904
Shtesë dietike që trajton në mënyrë efektive çdo mungesë zinku. Forcon sistemin imunitar, sekretimin e shumë enzimave dhe përmirëson gjendjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve. Vetem per te rritur.
Markë:
Swanson

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu