Loading...
natures_aid_vitamin_b_complex_50__vitamin_c_high_potency_tablets_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_305023652280304
0 përshtypje

Natures Aid Vitamin B Complex 50 + Vitamin C High Potency - Tablets 30

Kombinim i ekuilibruar i vitaminave B( vitamina B1, vitamina B2, vitamina B3, vitamina B5, vitamina B6, vitamina B7, vitamina B9, vitamina B12) dhe v … Lexo më shumë
1 700 lekë njësi
Kodi: 5023652280304
Kombinim i ekuilibruar i vitaminave B( vitamina B1, vitamina B2, vitamina B3, vitamina B5, vitamina B6, vitamina B7, vitamina B9, vitamina B12) dhe vitamines C. Me rol te rendesishem në zvogëlimin e lodhjes, funksionimin normal të sistemit nervor, formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut. I përshtatshëm për vegjetarianë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

shishe
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu