Loading...
biotin-farmavitta_solgar
0 përshtypje

BIOTIN 300 MG * 100 TAB SOLGAR

Biotina ose vitamina B7 është një pjesë e rëndësishme e grupit të vitaminave B, e cila kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës, kart … Lexo më shumë
1 868 lekë njësi
Kodi: 033984002807
Biotina ose vitamina B7 është një pjesë e rëndësishme e grupit të vitaminave B, e cila kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës, kartilageve, kerceve, thonjve dhe membranave mukoze, fuksionimin normal të sistemit nervor dhe fuksionimin normal fiziologjik. Luan rol te rendesishem ne mirefunksionimin e metabolizmit. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Nuk përmban përbërës të misrit, grurit, sojës, majasë dhe qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu